Kompetens och engagemang som ger resultat

Kontakt

LR Revision & Redovisning Östergyllen AB

Hamnvägen 7
590 31 Borensberg

Tel: 0141-20 93 20
Fax: 0141-20 93 29

Jan Andersson

Auktoriserad revisor / Medlem i Far
Auktoriserad redovisningskonsult / Medlem i Far

Telefon 013-31 60 85, 0141-20 93 25
Mobil 070-523 30 81
E-post jan.andersson@lr-revision.se

Läs mer om Jan här

Thomas Almgren

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

Telefon 013-31 60 91, 0141-20 93 21
E-post thomas.almgren@lr-revision.se

Läs mer om Thomas här

Carina Östring

Redovisningsassistent

Telefon 013-31 60 97, 0141-20 93 22
E-post carina.ostring@lr-revision.se

 

Mattias Gustavsson

Revisorsassistent/Redovisningskonsult

Telefon: 013-316096
E-post: mattias.gustavsson@lr-revision.se

Therese Hamilton

Redovisningsekonom

013-31 60 88
Epost therese.hamilton@lr-revision.se

Daniel Ingemarsson

Auktoriserad redovisningskonsult Far

Telefon 013-31 60 82, 0141-20 93 23
Mobil 070-55 37 333
E-post d.ingemarsson@lr-revision.se

Läs mer om Daniel här

Lena Joelsson

Redovisningskonsult/revisorsassistent

Telefon 013-31 60 84
E-post lena.joelsson@lr-revision.se

.

Emma Lindén

Redovisningskonsult/revisorsassistent

Telefon: 013-31 60 86
E-post: emma.linden@lr-revision.se

Torbjörn Rogsberg

Auktoriserad redovisningskonsult / Medlem i Far

Telefon 013-31 60 81, 0141-20 93 24
Mobil 070-557 85 51
E-post t.rogsberg@lr-revision.se

Läs mer om Torbjörn här

Klicka här för vårt kontor i Linköping
Klicka här för vårt kontor i Motala

Aktuellt

Uppdaterat 200703: Aktuellt kring Corona för svenska företag

Läs mer här


Förslag till omställningsstöd för företag som tappat mer än 30 % i omsättning…

Fortsätt läs här


Newsletter March 2020

Support for companies in connection with the current outbreak of coronavirus (COVID-19) pandemic in Sweden. Read more here


Sänkt krav på aktiekapital

läs här

Generationsskifte och försäljning av företaget

läs här

Budget 2020

läs här

GDPR

Läs mer här